Ocenění úspěšných žáků

22. 06. 2018     sekce: Úspěchy žáků     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Město Hranice ve středu 20.6.2018 tradičně pozvalo na městský úřad nejúspěšnější žáky hranických škol. Poděkovalo jim za skvělé výsledky v olympiádách a soutěžích a ocenilo reprezentaci škol. Z naší školy byli oceněni následující žáci (řazeno dle abecedy):

Bělík Matyáš z 5.B, Dočkal Šimon z 5.B, Hegarová Simona z 9.B, Hollaschke Jiří ze 7.B, Húdková Hana ze 6.C, Húdková Petra ze 6.C, Hýža Dominik z 9.A, Koutný Václav z 9.A, Kubát Adam z MŠ, Kuča Martin z 9.A, Kučerová Agáta Viktorie z 9.B, Kuchař Adam z 9.A, Mikulcová Nela z MŠ, Pavel Roman z 9.A, Pavlík Libor z 6.B, Pitrunová Edita z 5.B, Richter Adam z MŠ, Smékalová Kristýna z 9.B, Šrámek Daniel z 9.B, Těšíková Aneta z 8.A, Vinckerová Irena z 9.B, Vozák Aleš z 6. A a Wojkovský Jiří z 5.A.

Žáci byli úspěšní v širokém spektru oborů. Vynikali v malbě, v informatice či matematice, dařilo se jim v jazykových soutěžích či na sportovním poli.

Společně se žáky byla oceněna za svou vynikající dlouholetou práci učitelky paní Anna Ohánková. K ocenění se připojujeme a děkujeme za všechny děti, které prošly paní Ohánkové rukama.

Autor fotografií: Martina Polláková